בריכת גני הרצליה

הרשמה לעונת 2018
הרישום לעונת 2018 יחל ברישום מוקדם שיתחיל במהלך חודש ינואר. במסגרת הרישום המוקדם תינתן הנחה מקסימאלית של 25% ממחיר המחירון. על מנת לממש את ההנחה יש להאיר את הפרטים בדף יצירת הקשר המופיע בהמשך ואנו ניצור עימכם שר במהלך ינואר.

טופס התעניינות במנוי לבריכת גני הרצלייה

מלאו את הפרטים בטופס שבהמשך ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי

שם

דואר אלקטרוני

טלפון

תוכן ההודעה

מחירון לעונת 2018

תושבי הרצליה היקרים
לקראת עונת 2018 הבאה עלינו לטובה רצינו לעדכן אתכם על מספר מהלכים משמעותיים הצפויים בעונה הקרובה שחלקם נועד לתת מענה על הצרכים שהתגלו בעונה החולפת וכבכל שנה גם להציע לכם את האפשרות של רכישת מנוי בהנחת ינואר (טרום עונה).

 • מהלך ראשון: הרחבת שעות הפעילות
העונה אנו נעתרים לפניות רבות של מנויים בדבר האפשרות של שחיית בוקר ולשם כך:
• 
ב-4 בקרים ביולי ואוגוסט תיפתח הבריכה כבר ב-6.00 בבוקר
וזאת על מנת לאפשר לכל המנויים לשחות בכל בוקר לפני העבודה.
שחייה לילית פעמיים בשבוע בימים קבועים: העונה לא נערוך שינויים בשעות ההפעלה והם יישארו קבועים וידועים שכן שעות הפתיחה המורחבות יפורסמו טרום פתיחת העונה כך שכל המנויים יוכלו לתכנן ולתזמן את מועד ההגעה הנוח להם בכל העונה.

מהלך שני: זכיין משמעותי לניהול המזנון
ניהול המזנון בעונה החולפת היה מאכזב בלשון המעטה מבחינתנו ועל כן בעונה הקרובה יושכר המזנון לזכיין בעל מוניטין ויכולות מוכחות לניהול והסעדה ברמה הגבוהה ביותר תוך שימת דגש על תפריט בריאותי ועשיר.

  מהלך שלישי: מתחם הכיופים
העונה נחנוך מתחם חדש ומוצלל בדשא הגדול ובו יופעלו לסירוגין מתקנים מתנפחים שונים אשר נרכשו לשימוש המנויים. בצמוד לאותם מתקנים יוקם אזור ישיבה מפנק ומוצלל להורים המשגיחים על ילדיהם.

מהלך רביעי: הנגשה לנכים והפעלת בקרת הכניסה
העונה הקרובה נערוך את כל השינויים וההתאמות הדרושים על מנת להנגיש את הבריכה לסטנדרטים המתקדמים ביותר בישראל. כמו כן מערכת בקרת הכניסה תיכנס לעבודה והמנויים יצולמו ויוכלו להיכנס רק באמצעות זיהוי פנים.

מהלך חמישי: תחזוקה וניקיון
העונה הקרובה תעבור הבריכה לשימוש בתקני תחזוקה וניקיון מהנוקשים ביותר ולשם כך ישודרג צוות הניהול ותחזוקת הבריכה ואליו יתווספו ויועסקו מספר עובדי ניקיון מקצועיים וקבועים לכל העונה.

  • בריכת גני הרצליה
  • בריכת גני הרצליה
  • בריכת גני הרצליה
  • בריכת גני הרצליה
  • בריכת גני הרצליה
  • בריכת גני הרצליה

סקר שביעות רצון
ברשותכם היינו מעוניינים לקבל משוב במספר נושאים על מנת לשפר את השירות.
ניתן להשתתף בסקר גם בעילום שם.

סקר לשיפור השירות בבריכת גני הרצליה

 

10+3=?

Back to Top