בריכת יוענה – הבריכה של שכונת באר יעקב swimingpool_2017_000

תושבי באר יעקב היקרים

חברת ברקודה יוענה חרתה על דגלה חזון שאפתני והוא יצירת בריכה כיפית נעימה ומשפחתית עם מאפיינים של בריכה כפרית באמצע יישוב עירוני והומה . אנו רואים במיקום הבריכה כעוגן תרבותי עבור כל תושבי השכונה והשאיפה המרכזית שלנו היא ליצור מקום מפגש חברתי לכל תושבי השכונה, מקום שכיף ונעים לחזור אליו ולשהות בו.
כדי שחזון זה יקרום עור וגידים אנו נגביל את מספר המנויים וניתן עדיפות למנויים מהסביבה הקרובה. כל המעוניין להירשם בהנחה המקסימאלית ישאיר את פרטיו בטופס המצורף ואנו נחזור אליו

הרשמה לעונת 2018

לקראת עונת 2018 שתחל באמצע מאי רצינו לשתף אתכם בכל השיפורים הצפויים בעונה הקרובה שחלקם נובע מהבקשות ומהצרכים שהתגלו בעונה החולפת ובעיקר להעניק לכם אפשרות לרכוש מינוי מוזל במחיר טרום עונה.

מהלך ראשון: הרחבת שעות הפעילות
שחייה לילית פעמיים בשבוע בימים קבועים: העונה נקיים שחייה לילית בימים שני וחמישי באופן קבוע.
שבתות וחגים: הבריכה תחל לפעול החל מהשעה 9.00 בבוקר במקום 10.
שלישי ורביעי הבריכה תפעל עד 19.30 במקום עד 19.00

מהלך שני: מתחם המתנפחים והכיופים
העונה נחנוך מתחם חדש ומוצלל של שולחנות משחק שונים. כמו כן חברתנו רכשה עבור המתחם שלל מתנפחים קבועים שיפעלו במועדים רבים ומגוונים.

מהלך שלישי: שדרוג הנראות של המתחם
העונה תוחלף גדר היוטה שמקיפה את הבריכות בגדר עמודים תקנית דרכה יוכלו לראות את הנעשה בשתי הבריכות גם מהדשא. כמו כן יתווספו למקום עוד שטחי הצללה באזור המזנון וברחבת הכדורגל ויתוקנו הליקויים במלתחות.

מהלך רביעי: הפעלת בקרת כניסה-באמצעות זיהוי תמונה
כחלק מהפקת לקחים מהעונה החולפת, העונה לא תתאפשר כניסה ללא זיהוי תמונה. כל המנויים יצולמו ולא תתאפשר כניסה ללא זיהוי והצלבה של זיהוי המנוי.

הרשמה מוקדמת

כל משפחה החפצה להירשם בהנחה המקסימאלית מוזמנת להשאיר את פרטיהם בדף יצירת קשר המצורף כאן ואנו נחזור אליכם לרישום מסודר.

טופס התעניינות במנוי לבריכת יוענה באר יעקב

 

9+5=?

אודות ברקודה יוענה באר יעקב

ברקודה אחזקת בריכות מפעילה מספר מתחמי בריכות מזה כ-15 שנה. החברה מפעילה בהצלחה רבה בריכות קיץ, מתחמי בריכות בפארק צמרת, במתחם מגורים בר"ג גני תקווה ועוד. החברה זכיינית של בריכת מנויים בקונספט מצומצם של 400 משפחות בשכונת הרצליה הצעירה. לחברה ניסיון ניהולי רב בתחום ניהול ותפעול בריכות שחייה לרבות המנהל המקצועי של החברה אשר מנהל את מתחם הבריכות של מלון דן ת"א.

swimingpool_2017_000a

סקר שביעות רצון

ברשותכם היינו מעוניינים לקבל משוב במספר נושאים על מנת לשפר את השירות.
ניתן להשתתף בסקר גם בעילום שם.

סקר לשיפור השירות בבריכת יוענה

 

8+4=?

Back to Top