אודות

אודותחברת ברקודה אחזקת בריכות שחייה הוקמה מתוך פרספקטיבה הרואה את תרבות הפנאי כתרבות עולה וכזו המצריכה שירות מקצועי ואיכותי. חברת ברקודה תחזוקת בריכות שחייה מנוהלת מקצועית על ידי צוות מקצועי ועתיר ניסיון לצד צוות שיווקי עם חשיבה אקטיבית ובלתי קונבציונלית.

ברקודה תחזוקת בריכות שחייה מיישמת את שיטות הניהול החדישות ומשרישה בקרב לקוחותיה את תרבות השירות המתקדמת. כחלק מהותי ממערך השירות אנו בברקודה אחזקת בריכות דוגלים בבקרה אישית ממוחשבת, כך שהמעקב אחרי בריכות השחייה של הלקוחות מטופלות באופן אוטומטי על ידי החברה ללא כל דאגה מצד הלקוח.

המנהלים המקצועיים של החברה מתהדרים בניסיון עשיר וממוקד בבריכות שחייה ציבוריות בעיקר בקרב מושבי השרון. כל מהלך מקצועי מהקטן ועד הגדול עובר תחת הדרכתם הצמודה של הצוות הניהולי שתחום אחריותם הורחב ביחס לחברות אחרות בתחום וזאת בכדי להעניק ללקוחות ברקודה איכות מוצר גבוהה.

הצוות השיווקי בניהולו של מר אבי אשר אחראי על שמירת ערוץ התקשרות ישיר עם הלקוח תוך כדי הענקת שירות אוטומטי יעיל ומקצועי. בנוסף אחראי מר אשר על צוות הבק אופיס המנהלתי, שתפקידו להבטיח את השירות הטוב והיעיל באספקטים של דיווח שוטף ושיתוף מתמיד במצב התחזוקתי של בריכת השחייה.

 

 

 

0502533972