בריכת גני הרצליה

הרשמה לעונת 2022
הרישום לעונת 2022 יתחיל השנה באיחור ובמקום בינואר המסורתי נחיל השנה את מבצע הרישום המוקדם בפברואר. במהלך פברואר ועד אמצע מרץ 2022 תינתן הנחה מקסימאלית של 15% ממחיר המחירון. על מנת לממש את ההנחה יש להשאיר את הפרטים בדף יצירת הקשר המופיע בהמשך ואנו ניצור עימכם קשר בהמשך . נציין כי למרות הוספה של כחודש וחצי למנוי לא העלנו את מחירי הכניסה ואת מחירי המנוי.

טופס התעניינות במנוי לבריכת גני הרצלייה

מלאו את הפרטים בטופס שבהמשך ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי

  שם

  דואר אלקטרוני

  טלפון

  תוכן ההודעה

  מחירון לעונת 2022
  nbuhho 2022

  תושבי הרצליה היקרים
  לקראת עונת 2022 הבאה עלינו לטובה רצינו להוקיר תודה על העונה החולפת ולהודיע לכם שאת עונת 2022 נפתח באופן תקדימי כבר בחופשת פסח באפריל השנה.
  כבכל שנה נשמח להציע לכם את האפשרות של רכישת מנוי בהנחה מוקדמת של 15% ממחיר המחירון הנחת פברואר (טרום עונה). מאחר והעונה נפתחת כבר בחודש אפריל (תוספת של חודש למנוי) ההנחה תהיה תקפה עד אמצע מרץ.

   • מהלך ראשון: כניסה באמצעות זיהוי פנים
  העונה שדרנו את חווית הכניסה לנעימה וזורמת כאשר בכניסה לבריכה הצבנו מערכת זיהוי פנים אשר מזהה את המנוי בקלות רבה ומאפשרת כניסה מהירה ללא השתהות.

  מהלך שני: הגדלת תקופת המנוי
  לאור השנתיים הקשות שעברו עלינו ובעיקר על ילדינו, החלטנו השנה לפתוח את עונת הרחצה כבר במהלך חופשת הפסח (ב-7 לאפריל) כחודש וחצי לפני המועד שבו נפתחת הבריכה בכל עונה.
  את העונה נסיים כבכל שנה בסוף ספטמבר כך שהעונה תתארך לחצי שנה!

  בריכת גני הרצליה
  • בריכת גני הרצליה
  • בריכת גני הרצליה
  • בריכת גני הרצליה
  • בריכת גני הרצליה
  • בריכת גני הרצליה
  • בריכת גני הרצליה

  סקר שביעות רצון
  מנויים יקרים נשמח לדעת את עמדתכם בנוגע לאפשרות חימום מי הבריכה והארכת המנוי ל-8 חודשים (אפריל-נובמבר) . נשמח אם תוכלו להביע עמדה בעניין זה ניתן גם בטופס יצירת קשר בהערות וגם בטופס הסקר המצורף.
  ניתן להשתתף בסקר גם בעילום שם.

  סקר לשיפור השירות בבריכת גני הרצליה

   

  10+3=?

  0502533972