בריכת גני הרצליה

הרשמה לעונת 2019
הרישום לעונת 2019 יחל ברישום מוקדם שיתחיל במהלך חודש ינואר. במסגרת הרישום המוקדם תינתן הנחה מקסימאלית ממחיר המחירון. על מנת לממש את ההנחה יש להשאיר את הפרטים בדף יצירת הקשר המופיע בהמשך ואנו ניצור עימכם שר במהלך ינואר.

טופס התעניינות במנוי לבריכת גני הרצלייה

מלאו את הפרטים בטופס שבהמשך ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי

שם

דואר אלקטרוני

טלפון

תוכן ההודעה

מחירון לעונת 2019

תושבי הרצליה היקרים
לקראת עונת 2019 הבאה עלינו לטובה רצינו לעדכן אתכם על מספר מהלכים משמעותיים נוספים הצפויים בעונה הקרובה שחלקם נועד לתת מענה על הצרכים שהתגלו בעונה החולפת וכבכל שנה גם להציע לכם את האפשרות של רכישת מנוי בהנחת ינואר (טרום עונה).

 • מהלך ראשון: שיפוץ יסודי של שירותי הגברים והנשים
העונה נשפץ מן היסוד את שירותי הנשים והגברים תוך התאמה לסטנדרטים המחמירים של משרד הבריאות.

מהלך שני: שדרוג המשחקייה והוספת אטרקציה
העונה נחדש ונשדרג את מתחם הפעלטון, נוסיף מתקנים חדשים ומאתגרים ומשטח צבעוני לקטנטנים. גולת הכותרת הינה אטרקציה בדמות מתנפח דרקון (מגלשת ענק בגובה של 9 מטרים) שיופעל לטובת המנויים מפעם לפעם.

  מהלך שלישי: הנגשה לנכים והרחבת בקרת הכניסה
העונה הקרובה נתאים את הבריכה לתקנים החדישים והמחמירים של נגישות הציבור. ההתאמה תכלול אפשרות כניסת עגלות לכלל שטחי הבריכה כולל מתחם המלתחות/שירותים. בנוסף נשפר את מערכת בקרת הכניסה ואת מערכת צילומי הפנים.

מהלך רביעי: שדרוג התפריט במזנון
בעונה החולפת הופעל המזנון בידי זכיין מצוין שעשה שינוי משמעותי לטובה הן מבחינת היצע המזון, הניקיון והשירות. בעקבות ההצלחה אנו שמחים לבשר כי אותו זכיין יפעיל את המזנון גם בעונה הקרובה עם תפריט רחב ומגוון יותר שייתן דגש למזון בריא וטרי החיוני לבריאות ילדינו .

  • בריכת גני הרצליה
  • בריכת גני הרצליה
  • בריכת גני הרצליה
  • בריכת גני הרצליה
  • בריכת גני הרצליה
  • בריכת גני הרצליה

סקר שביעות רצון
מנויים יקרים נשמח לדעת את עמדתכם בנוגע לאפשרות חימום מי הבריכה והארכת המנוי ל-8 חודשים (אפריל-נובמבר) . נשמח אם תוכלו להביע עמדה בעניין זה ניתן גם בטופס יצירת קשר בהערות וגם בטופס הסקר המצורף.
ניתן להשתתף בסקר גם בעילום שם.

סקר לשיפור השירות בבריכת גני הרצליה

 

10+3=?

Back to Top