בריכת יוענה – הבריכה של שכונת באר יעקב swimingpool_2017_000

תושבי באר יעקב היקרים

לקראת עונת 2019 הבאה עלינו לטובה רצינו לעדכן אתכם על מספר מהלכים משמעותיים נוספים הצפויים בעונה הקרובה שחלקם נועד לתת מענה על הצרכים שהתגלו בעונה החולפת וכבכל שנה גם העונה להציע לכם את האפשרות של רכישת מנוי בהנחת ינואר (טרום עונה).

מהלך ראשון: בניית מערכת כניסה ובקרה חדשה

העונה אנו בונים מערכת בקרת כניסה חדשה עם מסלול מעבר מיוחד שיציג את תמונת המנוי ויעשה בו זיהוי נוסף של טביעת אצבע לכניסה חד פעמית. גם כניסת העגלות תשתנה ותבוקר על ידי צוות הבריכה וכל המהלכים שיעשו יבטיחו בקרה ופיקוח קפדני שימנע התפלחויות של מבקרים

מהלך שני: מתחם ג’ימבוריה חדש

העונה נבנה מתחם ג’ימבורי חדש מרהיב וצבעוני. הגימבוריה תכוסה ברשת צל מיוחדת ובאביזרי בטיחות הכרחיים ותכלול מתקני שעשועים חדישים.

מהלך שלישי: שדרוג המזנון

העונה נוסיף שולחנות וציליות למתחם המזנון וכמו כן יורחב התפריט במזנון ויתווספו לו מנות חדשות ומגוונות.

מהלך רביעי: שדרוג הנראות של המתחם

העונה יתווספו שטחי הצללה ברחבת הדשא הגדול וזאת לצד הוספת שמשיות וכסאות נוספים. כמו כן נשתול פרחי קיץ באדניות מרהיבות בשבילי הבריכה.

מחירון לעונת 2019

הרשמה מוקדמת לעונת 2019

הרישום לעונת 2019 יחל ברישום מוקדם שיתחיל במהלך חודש ינואר. במסגרת הרישום המוקדם תינתן הנחה מקסימאלית של 15% ממחיר המחירון. על מנת לממש את ההנחה יש להשאיר את הפרטים בדף יצירת הקשר המופיע בהמשך ואנו ניצור עימכם קשר במהלך ינואר.

טופס התעניינות במנוי לבריכת יוענה באר יעקב

 

9+5=?

אודות ברקודה יוענה באר יעקב

ברקודה אחזקת בריכות מפעילה מספר מתחמי בריכות מזה כ-15 שנה. החברה מפעילה בהצלחה רבה בריכות קיץ, מתחמי בריכות בפארק צמרת, במתחם מגורים בר”ג גני תקווה ועוד. החברה זכיינית של בריכת מנויים בקונספט מצומצם של 400 משפחות בשכונת הרצליה הצעירה. לחברה ניסיון ניהולי רב בתחום ניהול ותפעול בריכות שחייה לרבות המנהל המקצועי של החברה אשר מנהל את מתחם הבריכות של מלון דן ת”א.

swimingpool_2017_000a

סקר שביעות רצון

ברשותכם היינו מעוניינים לקבל משוב במספר נושאים על מנת לשפר את השירות.
ניתן להשתתף בסקר גם בעילום שם.

סקר לשיפור השירות בבריכת יוענה

 

8+4=?

Back to Top