בריכת יוענה – הבריכה של שכונת באר יעקב swimingpool_2017_000


תושבי באר יעקב היקרים

לקראת עונת 2021 שתחל כבר בעוד כחודש וחצי רצינו לעדכן אתכם על מספר מהלכים משמעותיים הצפויים בעונה הקרובה וכבכל שנה גם העונה להציע לכם את האפשרות של רכישת מנוי בהנחת פריסייל (טרום עונה).

 • מהלך ראשון: שיפוץ מתחם בריכת הפעוטות
העונה אנו מרצפים מחדש את כל מתחם בריכת הפעוטות על פי התקנים החדשים של משרד הבריאות. האריחים החדשים נועדו למנוע פציעות וחבלות של זאטוטים.

 • מהלך שני: שדרוג המדשאות
העונה שקדנו על שיקום המדשאות ברחבי הבריכה. באזורים מסוימים בבריכה התקנו דשא סינטטי צבעוני ואיכותי ובאזורים אחרים שתלנו מרבדי דשא חדשים.

 • מהלך שלישי: מערכת כניסה באמצעות זיהוי פנים
העונה אנו בונים מערכת בקרת כניסה חדשה עם זיהוי פנים ללא מגע יד אדם. המערכת תזהה גם ילדים והכניסה תעשה בצורה אוטומטית ללא מגע יד אדם


הרשמה לעונת 2021
הרישום לעונת 2021 יחל ברישום מוקדם שיתחיל במהלך חודש אפריל. במסגרת הרישום המוקדם תינתן הנחה מקסימאלית של 15% ממחיר המחירון. על מנת לממש את ההנחה יש להשאיר את הפרטים בדף יצירת הקשר המופיע בהמשך ואנו ניצור עימכם קשר במהלך אפריל.

מחירון לעונת 2021

 

 

טופס התעניינות במנוי לבריכת יוענה באר יעקב

 

9+5=?

 

 

אודות ברקודה יוענה באר יעקב

ברקודה אחזקת בריכות מפעילה מספר מתחמי בריכות מזה כ-15 שנה. החברה מפעילה בהצלחה רבה בריכות קיץ, מתחמי בריכות בפארק צמרת, במתחם מגורים בר”ג גני תקווה ועוד. החברה זכיינית של בריכת מנויים בקונספט מצומצם של 400 משפחות בשכונת הרצליה הצעירה. לחברה ניסיון ניהולי רב בתחום ניהול ותפעול בריכות שחייה לרבות המנהל המקצועי של החברה אשר מנהל את מתחם הבריכות של מלון דן ת”א.

swimingpool_2017_000a

סקר שביעות רצון

ברשותכם היינו מעוניינים לקבל משוב במספר נושאים על מנת לשפר את השירות.
ניתן להשתתף בסקר גם בעילום שם.

סקר לשיפור השירות בבריכת יוענה

 

8+4=?

0502533972