בריכת יוענה – הבריכה של שכונת באר יעקב swimingpool_2017_000


תושבי באר יעקב היקרים

לקראת עונת 2022 הבאה עלינו לטובה רצינו להוקיר תודה על העונה החולפת ולהודיע לכם שאת עונת 2022 נפתח באופן תקדימי כבר בחופשת פסח באפריל השנה. כבכל שנה נשמח להציע לכם את האפשרות של רכישת מנוי בהנחה מוקדמת של 15% ממחיר המחירון הנחת פברואר (טרום עונה). מאחר והעונה נפתחת כבר בחודש אפריל (תוספת של חודש למנוי) ההנחה תהיה תקפה עד אמצע מרץ.

 • הגדלת תקופת המנוי
לאור השנתיים הקשות שעברו עלינו ובעיקר על ילדינו, החלטנו השנה לפתוח את עונת הרחצה כבר במהלך חופשת הפסח (ב-7 לאפריל) כחודש וחצי לפני המועד שבו נפתחת הבריכה בכל עונה.
את העונה נסיים כבכל שנה בסוף ספטמבר כך שהעונה תתארך לחצי שנה!

 • מתנפח אקסטרים
העונה נציע מתנפח אקסטרים המציע שתי מגלשות בגובה של 6.5 מטר המיועד לשני גולשים בו זמנית. בנוסף נשלב מתנפחים נוספים ופעילויות משחק שונות.

 • כניסה באמצעות זיהוי פנים
העונה אנו בונים מערכת בקרת כניסה חדשה עם זיהוי פנים ללא מגע יד אדם. המערכת תזהה גם ילדים והכניסה תעשה בצורה אוטומטית ללא מגע יד אדם.


 • מינוי מנהל אירועים
העונה ינהל את כלל האירועים בבריכה עוזי משען בדילים הכוללים מפעיל, חבילות אוכל, ומתנפחים. בתום העונה נבנה אולם מקורה לימי הולדת ואירועים שונים.

 • הרשמה לעונת 2022

הרישום לעונת החדשה יחל ברישום מוקדם שיתחיל במהלך חודש מרץ. במסגרת הרישום המוקדם תינתן הנחה מקסימאלית של 15% ממחיר המחירון. על מנת לממש את ההנחה יש להשאיר את הפרטים בדף יצירת הקשר המופיע בהמשך ואנו ניצור עימכם קשר במהלך מרץ.

מחירון לעונת 2022

מחירים 2022

 

 

טופס התעניינות במנוי לבריכת יוענה באר יעקב

 

9+5=?

 

 

אודות ברקודה יוענה באר יעקב

ברקודה אחזקת בריכות מפעילה מספר מתחמי בריכות מזה כ-15 שנה. החברה מפעילה בהצלחה רבה בריכות קיץ, מתחמי בריכות בפארק צמרת, במתחם מגורים בר"ג גני תקווה ועוד. החברה זכיינית של בריכת מנויים בקונספט מצומצם של 400 משפחות בשכונת הרצליה הצעירה. לחברה ניסיון ניהולי רב בתחום ניהול ותפעול בריכות שחייה לרבות המנהל המקצועי של החברה אשר מנהל את מתחם הבריכות של מלון דן ת"א.

swimingpool_2017_000a

סקר שביעות רצון

ברשותכם היינו מעוניינים לקבל משוב במספר נושאים על מנת לשפר את השירות.
ניתן להשתתף בסקר גם בעילום שם.

סקר לשיפור השירות בבריכת יוענה

 

8+4=?

0502533972