בריכת יוענה – הבריכה של שכונת באר יעקב swimingpool_2017_000

תושבי באר יעקב היקרים

לקראת עונת 2020 הבאה עלינו לטובה רצינו לעדכן אתכם על מספר מהלכים משמעותיים נוספים הצפויים בעונה הקרובה שחלקם נועד לתת מענה על הצרכים שהתגלו בעונה החולפת וכבכל שנה גם העונה להציע לכם את האפשרות של רכישת מנוי בהנחת פברואר (טרום עונה).

מהלך ראשון: תוספת של שבועיים ימים למינוי

העונה נאריך את ימי פעילות הבריכה בשבועיים ימים ולשם כך הבריכה תיפתח כבר בתחילת מאי להבדיל מהעונות החולפות שבהם הבריכה נפתחה באמצע מאי. הבריכה תפעל חמישה חודשים מלאים החל מהראשון למאי ועד סוף ספטמבר!

מהלך שני: בניית מקלחות ושירותי נשים

העונה הבאה עלינו לטובה נשיק את המתחם החדש של מלתחות ושירותי הנשים. המתחם יכלול מלתחות חדשות עם כניסה אינטימית ונפרדת משירותי הנשים. במקביל יתווספו עוד תאי שירותים ומלתחות לצד הגברים.

מהלך שלישי: שדרוג הנראות של המתחם

העונה תשודרג כניסת הבריכה עם הצללה ומעברי כניסה יעילים מוצלים ונוחים לבקרה. בנוסף מתחם המזנון יעבור מתיחת פנים ויתווספו שטחי הצללה ברחבת הדשא הגדול וזאת לצד הוספת שמשיות וכסאות נוספים.

מבצע מיוחד
מנוי קיץ מקוצר יוני יולי אוגוסט ללא ספטמבר!

הרשמה מוקדמת לעונת 2020

הרישום לעונת 2020 יחל ברישום מוקדם שיתחיל במהלך חודש פברואר. במסגרת הרישום המוקדם תינתן הנחה מקסימאלית של 15% ממחיר המחירון. על מנת לממש את ההנחה יש להשאיר את הפרטים בדף יצירת הקשר המופיע בהמשך ואנו ניצור עימכם קשר במהלך ינואר.

טופס התעניינות במנוי לבריכת יוענה באר יעקב

 

9+5=?

אודות ברקודה יוענה באר יעקב

ברקודה אחזקת בריכות מפעילה מספר מתחמי בריכות מזה כ-15 שנה. החברה מפעילה בהצלחה רבה בריכות קיץ, מתחמי בריכות בפארק צמרת, במתחם מגורים בר”ג גני תקווה ועוד. החברה זכיינית של בריכת מנויים בקונספט מצומצם של 400 משפחות בשכונת הרצליה הצעירה. לחברה ניסיון ניהולי רב בתחום ניהול ותפעול בריכות שחייה לרבות המנהל המקצועי של החברה אשר מנהל את מתחם הבריכות של מלון דן ת”א.

swimingpool_2017_000a

סקר שביעות רצון

ברשותכם היינו מעוניינים לקבל משוב במספר נושאים על מנת לשפר את השירות.
ניתן להשתתף בסקר גם בעילום שם.

סקר לשיפור השירות בבריכת יוענה

 

8+4=?