המלצות

מכתב המלצה מלון דן ת"א

מנכ"ל מלון דן ת"א כותב בתגובה ללקוח מרוצה: מר מילשטיין היקר. קיבלתי את מכתבך מיום 15.04.12. שמחתי לקרוא את מחמאותייך אודות מצב הבריכה, השיפור ברמת המוצר והשירות המקצועי והאדיב של ניתן על ידי הצוות מסור שבראשו עומד מר שי רוזנר אשר הינו מנהל מקצועי ואיכותי.
לקריאת הנוסח המלא לחץ כאן    

 

recomand_pool_maintenance_002aמכתב המלצה מכפר סירקין
לכל המעוניין: הנדון שי רוזנר הרינו לאשר כי הנ"ל ניהל את בריכת כפר סירקין ואת חדר הכושר בשנת 2004 באופן מקצועי ומסודר לשביעות רצוננו המלאה. אנו ממליצים עליו בכל פה.
לקריאת הנוסח המלא לחץ כאן        

 

מכתב תודה מאת בית ספר אלונים בפ"ת
לכבוד שי בריכת סירקין
ברצוננו להודות לכם מקרב לב על הפעילות בחופשת הקיץ לתלמידינו.
תודה מיוחדת לטלי על העזרה, היחס החם והקשר הרציף עימנו. יישר כוח. מקווים להמשך פעילות עמכם בקייטנה של שנה"ל תשס"ט.
לקריאת הנוסח המלא לחץ כאן    

 

recomand_pool_maintenance_004aלכבוד "בריכת נחמן"- כפר סירקין
הנדון : תודה וברכה לאחר שנתיים של ניסיון מוצלח עם צוות בריכת "נחמן". הננו להביע את תודתנו המלצתנו וברכותינו על : •    היחס החם •    הצוות הנפלא •    תפקוד ואחריות המציל •    הניקיון בבריכה בשם מאות ילדי קייטנת ילדי ש"י אנו אומרים לכם מילה אחת "תודה"…
לקריאת הנוסח המלא לחץ כאן

 

לכבוד בריכת סירקין
שי רוזנר וצוות העובדים הנדון הבעת תודה קייטנת מתנ"ס שעריים התארחה בבריכת סירקין בתקופת הקייטנה הילדים והמדריכים הביעו שביעות רצון מהיחס של צוות עובדי הבריכה, משרותי הניקיון משרותי הבריכה. למרות שהיו הרבה ילידם מקייטנות אחרות במהלך החופשה, הבריכה תמיד נקייה ונוחה לשחייה. על כל זאת נרצה להגיד תודה ונשמח להשתמש בשרותי הבריכה גם בשנה הבאה.
לקריאת הנוסח המלא לחץ כאן

 

recomand_pool_maintenance_006aהמלצה – כפר סירקין
לכל המעוניין. הנדון : שי רוזנר שי רוזנר שימש כקבלן (חברת ניהול) את פעילות הפנאי והנופש בכפר סירקין בשנים 2005-2008. ( 4 עונות רחצה). תחת ניהולו הופעלו: שתי בריכות שחייה, חדר כושר חוגי כדורגל , דורסל, כדורעף וגו'דו. כישוריו המקצועיים והניהוליים באו לידי ביטוי במגוון הפעילויות לעיל. העסקה הסתיימה בתום החוזה עימו.
לקריאת הנוסח המלא לחץ כאן

0502533972